26 stycznia w Szkole Podstawowej w Kamieniu odbył się nietypowy koncert dla dzieci tej placówki, w którym zaprezentował się znany m.in. z programu Mam Talent wokalista – Pan Mariusz Matera. Uczniowie tej szkoły przez miesiąc zbierali dary i pieniądze na rzecz podopiecznych Centrum Rehabilitacji w Kowlu. Dzieci wysłuchały kolęd i piosenek wykonanych w kilku językach, miały możliwość zadawania pytań wokaliście, otrzymały także wymarzony autograf. Koncert był podziękowaniem Mariusza Matery za wielkie zaangażowanie i okazanie serca chorym dzieciom z Ukrainy.  Pan Mariusz na co dzień również pomaga Stowarzyszeniu „Przytulisko”.  Wszystkie dary i środki zostały przekazane podczas choinki szkolnej w dniu 27 stycznia, a odebrał je osobiście prezes Stowarzyszenia Pan Jacek Lackowski – w sumie około 300 kg darów. W czasie sobotniej zabawy wybrano także króla i królową balu (Michał Lewczuk z klasy VII i Natalia Gąsiorowska z klasy IVa).