W czwartek 22.03.2018r. w naszym przedszkolu wiosna zagościła na dobre. Zajęcia kulinarne  wiosną, to sama przyjemność! W sali ,,Smerfów” z Kamienia unosił się zapach szczypiorku i warzyw: sałaty, pomidorów, ogórków, papryki i rzodkiewki. Przedszkolaki podjęły wielkie wyzwanie pod hasłem „Robimy zdrowe kanapki”. Świeże warzywa, sery, pieczywo to doskonałe produkty, które świetnie smakują i mają mnóstwo witamin. Dzieci samodzielnie lub z niewielką pomocą dorosłych smarowały, kroiły, układały produkty tworząc na kanapkach fantazyjne wzory. Kanapeczki były bardzo kolorowe, smaczne a dzieci bardzo zadowolone i najedzone.

Pamiętajmy, że najlepiej smakują kanapki wykonane własnoręcznie.