27 marca 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu odbyła się uroczysta akademia z okazji Świąt Wielkiej Nocy w wykonaniu uczniów klasy trzeciej i dzieci z oddziału przedszkolnego 0 „a” przygotowanych pod kierunkiem p. Anny Kozyrskiej i p. Barbary Szczygieł.

Uroczystość zaszczycili znamienici goście, wśród których znaleźli się: pan Roman Kandziora – Wójt Gminy Kamień, pan Zbigniew Czerwonka – Przewodniczący Rady Gminy Kamień, pani Agnieszka Grzywny oraz pani Anna Syryjczyk – Radne Gminy Kamień, pani Teresa Wilkos – sołtys Sołectwa Kamień Kolonia, pan Andrzej Strelczuk – sołtys Sołectwa Kamień, rodzice oraz dziadkowie.

Mali aktorzy na wesoło opowiedzieli o zwyczajach i tradycjach wielkanocnych. Zaprezentowana przez dzieci inscenizacja wprowadziła wszystkich w niezwykły i świąteczny nastrój. Występ dzieci nagrodzono gromkimi brawami.

Po zakończeniu części artystycznej pani Dorota Adamczyk – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu serdecznie podziękowała pani Izabeli Dobosz za wieloletnią pracę i zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Do słów podziękowań dołączyli również przedstawiciele Rady Rodziców i cała społeczność szkolna.