II miejsce w VI Powiatowym Festiwalu Piosenki Angielskiej

w kategorii zespoły kl. IV – VIII

18 października 2018 r. uczniowie naszej szkoły tj. Katarzyna Kuchta z klasy IV oraz Mateusz Bondaruk, Aleksandra Bondaruk, Justyna Dzwonik, Kacper Klekot, Aleksandra Kozyrska z klasy VII wzięli udział w VI Powiatowym Festiwalu Piosenki Angielskiej zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Żmudzi i Starostwo Powiatowe w Chełmie. Głównym celem konkursu było propagowanie nauki języków obcych poprzez piosenkę oraz prezentacja umiejętności językowych i wokalnych uczniów. Po wysłuchaniu 23 solistów i 16 zespołów jury przyznało II miejsce w kategorii zespoły dla uczniów klasy VII, którzy wystąpili z piosenką Miley Cyrus „Wrecking ball”. Uczniów do konkursu przygotowały p. Dorota Malinowska i p. Małgorzata Tokarczuk.