W październiku 2018 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w  Gminnym Konkursie Plastycznym pt. „Uśmiechnięta buźka”, który został zorganizowany z okazji Światowego Dnia Uśmiechu z inicjatywy pracownika Świetlicy Wiejskiej w Kamieniu.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem szczególnie wśród najmłodszych dzieci. W konkursie nagrodzeni zostali:

W kategorii Przedszkolak:

I miejsce - Mateusz Dudek, Maria Dobrzyńska

II miejsce - Julia Skibińska, Julia Mendel

III miejsce - Martyna Pieńkowska, Wiktoria Dżaman

Wyróżnienia:

Oskar Krawiec, Natalia Kołtun, Katarzyna Wawrzycka, Wiktoria Martyniuk, Wiktoria Szewczuk, Maja Petruk, Krzysztof Kołtun, Zuzanna Smolira, Kacper Czarnecki, Zuzanna Siejko, Jan Szpak, Lena Kasperek.

W kategorii klas I-III:

I miejsce - Oliwia Skotak, Jakub Mendel

II miejsce -  Oliwia Dyc, Bartosz Niemczuk

III miejsce - Hubert Martyniuk, Ernest Dulba

Wyróżnienia:

Jagoda Jarmuł, Nikola Imbirowicz, Katarzyna Wypychiewicz

W kategorii klas IV - VII

I miejsce - Dominik Samoluk

II miejsce - Martyna Strelczuk

III miejsce - Michał Dudek

Opiekunami konkursu były: pani Mariola Grabowska, pani Elżbieta Gierczak, pani Anna Kozyrska oraz pani Barbara Szczygieł.

Zwycięzcom gratulujemy!