26 listopada 2018r. odbyła się w naszym Punkcie Przedszkolnym Zabawa Andrzejkowa. W tym dniu dzieci poznały zwyczaje i wróżby związane z tym świętem. Impreza przebiegała w niezwykle magicznym nastroju. Tajemniczy wystrój sali, opowieści Czarodziejki na temat zwyczajów w dniu Świętego Andrzeja wprowadziły dzieci w charakterystyczny klimat. Dzieci z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły we wróżbach i zabawach andrzejkowych. Oczywiście wszystkie wróżby traktowano z przymrużeniem oka. Na zakończenie przedszkolaki wzięły udział we wspólnych tańcach przy skocznej muzyce. Radości nie było końca. Dzieci wróciły do domu w doskonałych humorach.