Chłopcy z klasy II i III bardzo lubią swoje koleżanki, więc z okazji Dnia Kobiet zaprosili je na chwile relaksu do Chełmskiego Parku Wodnego.
Chociaż pogoda nie sprzyjała wyjazdom, jednak z rana 11 marca 2019 roku 16 uczniów i uczennic wyruszyło na spotkanie z przygodą. Swoją pomoc zaofiarowali również rodzice z klasy II (WIELKIE DZIĘKI!!!).

Wesołym zabawom w wodzie nie było końca. Dzieci przekonały się, że sport może mieć różne oblicza i jest niezwykle przyjemny, zwłaszcza, gdy czas spędza się w grupie rówieśników. Pizza na zakończenie wyprawy smakowała jak nigdzie dotąd.
Wyprawa wszystkim bardzo się podobała, sprawiła dzieciom wiele radości i trzeba to koniecznie powtórzyć!