Do konkursu plastycznego „Zwierzaki duże i małe” organizowanego przez Targi Lublin S.A. w ramach Lubelskiej Wystawy Zoologicznej ZOO PARK 2019, z naszej szkoły przystąpiły dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie z kl. I-III. Dzięki dużemu zainteresowaniu tematyką, na konkurs przesłano 56 prac plastycznych wykonanych techniką dowolną.
10 marca 2019 r o godz. 11. 00 podczas Lubelskiej Wystawy ZOO PARK i Targów Zoologicznych w Lublinie odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród uczestnikom konkursu „Zwierzaki duże i małe". Spośród nadesłanych prac komisja konkursowa dokonała obiektywnego wyboru i tym samym w kategorii „Uczniowie szkoły podstawowej klas I-III” wyłoniła 3 zwycięzców oraz 9 wyróżnień.

Wśród nagrodzonych w kategorii: "Uczniowie szkoły podstawowej klas I-III”, znalazły się uczennice z kl. I, które zajęły następujące miejsca:
III miejsce - Martyna Kozyrska,
wyróżnienie - Katarzyna Wypychiewicz /op. Barbara Szczygieł.
W nagrodę pierwszoklasistki otrzymały bezpłatne wejście na wystawę ZOO PARK oraz nagrody rzeczowe i słodkie upominki.
Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, a nagrodzonym gratulujemy.

Kategoria "Uczniowie szkoły podstawowej klas I-III"

• I miejsce Karol Grudzień - Szkoła Podstawowa nr 31 im. Lotników Polskich w Lublinie,

• II miejsce Lena Wilczek - Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublnie,
III miejsce Martyna Kozyrska - Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu