Uczennice naszej szkoły: Aleksandra Kozyrska (kl.VII), Nikola Glina (kl.VII) i Weronika Jabłońska (kl. VIII) wzięły udział w wojewódzkim Konkursie Fotograficznym im. Augusta Cieszkowskiego pod hasłem "LEŚNY ALBUM”. Jego organizatorem był Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej a patronem Nadleśnictwo Krasnystaw. Wielu uczniów z różnych szkół województwa lubelskiego nadesłało piękne zdjęcia obrazujące krajobraz lasu. Komisja konkursowa nagrodziła 8 uczniów. W tej grupie znalazła się Aleksandra Kozyrska. Młoda artystka otrzymała wyróżnioną fotografię pod tytułem ,,Niezłomne drzewo” w formie obrazu, jako nagrodę w konkursie.

Fotografie Nikoli i Weroniki również w ciekawy sposób przedstawiały to, co nieuchwytne, świadcząc o dużej wrażliwości i wyczuciu piękna autorek zdjęć.
Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie.