Uczniowie klasy VII Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Kamieniu brali udział
w „Nocy Talentów”, która odbyła się w szkole w nocy z piątku na sobotę 15-16 marca 2019 roku. W tym czasie młodzież sama podzieliła się na grupy zadaniowe, które odzwierciedlały ich zainteresowania, predyspozycje i talenty: masterkucharzy, artystów malarzy i muzyków, który grali na tzw. bum-bum rurkach. Wszyscy wcielili się w szalonych naukowców rozwiązując prześmieszne kalambury. Na zakończenie nie obyło się oczywiście bez nocnego seansu filmowego, który musiał przed snem ostudzić emocje uczniów. Opiekunami „Nocy Talentów” były p. Renata Górka, p. Agnieszka Baran-Reducha i p. Joanna Wojciszko.