Bezpieczeństwo, zalecane warunki realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz komfort zabawy, nauki i wychowania dzieci to priorytety naszej Szkoły, stąd bezwzględnie konieczny remont sali nr 18. Od września dzieci z oddziału przedszkolnego czyli nasze 5 i 6- latki spędzają czas w dużo lepszych warunkach niż dotychczas. Szkoła zmienia się dla dzieci i dzięki niezbędnym funduszom. Tu warto dodać, że środki finansowe na prace budowlane oraz wyposażenia sali pochodziły nie tylko od organu prowadzącego ale także od wspaniałej i skromnej mieszkanki naszej gminy.
Dziękujemy wszystkim ludziom, bez których decyzji, zrozumienia, wsparcia oraz pracy te piękna sala by nie powstała.