25 listopada 2019 r uczniowie klasy drugiej wspólnie z wychowawczynią zorganizowali wieczór wróżb i czarów pod hasłem: „Złe i ponure myśli precz”. Uczniowie opowiadali o andrzejkach, jako starej tradycji ludowej, która jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Według dawnych wierzeń ten dzień miał magiczną moc, gdyż uchylał wrota do nieznanej przyszłości. Dzięki wspólnie przygotowanym wróżbom chłopcy mogli poznać imię przyszłej wybranki, a dziewczynki – imię przyszłego wybranka. Były też wróżby związane z wyborem przyszłego zawodu, a magiczne owoce odsłoniły rąbek tajemnicy o niektórych uczniach. Światła latarenek wprowadzały uczniów w tajemniczy nastrój. Podczas wspólnej zabawy nie zabrakło także humoru i uśmiechu. Czas pomiędzy wróżbami urozmaicały zabawy taneczne i słodki poczęstunek.