Andrzejki możemy spędzać tradycyjnie lub spróbować stworzyć coś nowego, bardziej przystającego do obecnych czasów. 28 listopada 2019 r. w punkcie przedszkolnym odbyła się zabawa pod hasłem „Andrzejkowe Koło Fortuny”. Wszystkie dzieci miały okazję dowiedzieć się jaka czeka ich przyszłość, jak na imię będzie miała przyszła sympatia, jaki zawód zdobędą w przyszłości, czy spełnią się marzenia. Przeprowadzono wiele zabawnych wróżb m. in. "Karawan butów", "Koło fortuny", "Rzucanie butem", "Podróż dookoła świata". Wszyscy świetnie się bawili, bo wróżenie to przede wszystkim dobra zabawa. Niespodzianką był „wulkan”. Wesoła zabawa zakończyła się poczęstunkiem.