Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Zapach piernika, świeżo ścięta i przystrojona choinka – to buduje magiczny świąteczny klimat. I właśnie po to, aby i w naszych sercach zagościła świąteczna atmosfera 20 grudnia 2019 r. dzieci z punkty przedszkolnego pojechały na warsztaty bożonarodzeniowe na, które zostały zaproszone przez panią Agnieszkę Grzywny – do Świetlicy w Kamieniu.

Przedszkolaki swą pracę rozpoczęły od wbijania gałązek świerkowych w gąbkę florystyczną, pomimo że igły kuły ręce, dzieci robiły to z wielkim zapałem. Po ciężkiej pracy przyszedł czas na przyjemniejszą część, a mianowicie – ozdabianie stroików. Dzieci ozdabiały je koralikami, perełkami, cekinami, brokatem, kolorowymi, błyszczącymi bombkami, świecidełkami oraz sztucznym śniegiem. W swą pracę włożyły całe serce.

Wierzymy, że nasze stroiki ozdobią stół świąteczny, mając nadzieję, że w zacisze domu wprowadzą miłą rodzinną i przyjemną atmosferę.

Bardzo dziękujemy pani Agnieszce Grzywny za poświęcony nam czas i piękne stroiki.