14 lutego uczniowie klasy VIII pod opieką wychowawczyni oraz dyrektora Szkoły nocowali w Szkole. Grali wówczas w piłkę siatkową, realizowali własne pomysły na zabawę, mogli pobawić się w chowanego i wspólnie zjeść kolację. Atrakcją wieczoru była próba poznania zawodu cukiernika i własnoręczne zdobienie babeczek za pomocą maślanych kremów i kolorowych mas cukrowych. Uczniowie mieli sporo zabawy projektując i wykonując własne słodkości. Na koniec tej części wieczoru młodzi cukiernicy odtańczyli wspólny „czekoladowy” taniec. Noc okazała się zbyt krótka, bo rano trochę zaspaliśmy 😊. Mamy nadzieję, że wspomnienia na zawsze pozostaną w umysłach i sercach uczniów, a babeczki trafią do ich głodnych brzuszków.