Przy Szkole w ostatnim czasie wiele się dzieje. W maju został ukończony parking, który w związku z trwającą rozbudową szkoły, będzie mógł z powodzeniem zastąpić dotychczasowy. Dodatkowo przy placówce powstał mini ogród dla uczniów. Dzięki hojności Rady Rodziców, ofiarności pracowników szkoły oraz ich zaangażowaniu, uczniowie po powrocie poznają około 30 gatunków roślin ogrodowych. We wrześniu, tj. po powrocie dzieci, każda roślina oraz drzewa zostaną oznaczone, tak aby dzieci mogły uczyć się przyrody w sposób łatwy i bardzo przyjemny czyli podczas spacerów. Mam nadzieję, że z czasem takie fragmenty ogrodu będą powstawały również w innych częściach obecnych trawników, tak aby z czasem stworzyły piękną całościową kompozycję. Bardzo dziękuję Radzie Rodziców i wszystkim pracownikom szkoły, którzy wsparci tę inicjatywę.