W tym roku szkolnym chłopcy z klasy V otrzymali w prezencie z okazji swojego Święta wycieczkę. Jej organizatorem była p. Agnieszka Stachowicz.
,,Pojechaliśmy z naszą wychowawczynią do Chełma. Pierwszy raz byliśmy w muzeum. Pani Stachowicz pokazała nam tam bardzo wiele zaskakujących zwierząt i ciekawie o nich opowiadała.

Na wystawie przyrodniczej w Muzeum Ziemi Chełmskiej zobaczyliśmy: zimorodka, puchacza, orła, wodniczkę, czaple siwą i białą, bąka i bączka oraz wymarłego dropa. Zaciekawił nas pyton tygrysi, szkielet małpy i kości mamuta. Obejrzeliśmy także wystawę zdjęć rzadkich zwierząt, żyjących na naszych terenach. Bardzo smakowała nam pizza i lizaki. Wróciliśmy do domu bardzo zadowoleni.”

Sandra Wilkos z kl. V