W grudniu wzięliśmy udział w konkursie fotograficznym zorganizowanym przez Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych Ośrodek Edukacyjno-Muzealny w Brzeźnie, Ośrodek Zamiejscowy w Chełmie, Polski Związek Łowiecki Zarząd Okręgowy w Chełmie i Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Chełmie. Na konkurs zgłoszono 166 zdjęć od 66 osób (uczniów i osób dorosłych. Każda praca podlegała indywidualnej ocenie pod względem techniki wykonania, oryginalności motywu oraz wartości estetycznych. Zdjęcia przedstawiały rośliny i zwierzęta Lubelszczyzny. Wszyscy uczestnicy (dorośli i uczniowie) rywalizowali w jednej kategorii. Komisja konkursowa wyłoniła 5 laureatów. Bardzo cieszymy się, że jednym z nich została uczennica klasy VII a Amelia Nowak. Jej zdjęcie zajęło III miejsce. Komisja konkursowa wyróżniła również fotografię "Jesień w lesie” Mateusza Bochna- ucznia klasy VI. Szkolnym opiekunem konkursu była nauczycielka biologii – p. Agnieszka Stachowicz.

Wielkie gratulacje!