Jesień to nie tylko czas nostalgii za umykającym czasem, ale także czas długich spacerów. To właśnie najmłodsze dzieci są najbardziej wnikliwymi obserwatorami. Szybko dostrzegają zachodzące zmiany w przyrodzie i zachwycają się różnorodnymi barwami jesiennych drzew. Chcąc podzielić się swoimi spostrzeżeniami i umiejętnościami dzieci z oddziału „0” – A pod kierunkiem wychowawczyni p. Barbary Szczygieł bardzo chętnie przystąpiły do Gminnego Konkursu Plastycznego pod hasłem: „Drzewo jesienne”, organizowanego przez Gminną Świetlicę w Kamieniu. Mali artyści stanęli na wysokości zadania. W pomysłowy sposób ukazały piękno natury i otaczających je drzew, wykorzystując przy tym różne techniki plastyczne. Wychowankom oddziału „0” - A przyznano miejsca i wyróżnienia.

III miejsce – Oliwia Skotak
III miejsce – Natalia Grzegorczyk