8 kwietnia w Oddziale Przedszkolnym rozpoczęła się akcja „Czytają nam bohaterowie baśni”.
Wiedząc, jak ważną rolę już od najmłodszych lat odgrywa czytanie, rodzice, wcielając się w najbardziej znanych bohaterów baśni czytają dzieciom wybraną baśń.
Pierwszą, o księciu zamienionym w żabę, przeczytała p. Małgosia Karczmarska, przebrana za księżniczkę. Dzieci, z wypiekami na buzi słuchały o małej żabce, która w stawie zgubiła małą kulkę, a znalazła….. wielką miłość.
To była baśń z morałem, który uczy, że zawsze należy dotrzymywać danego słowa.
Pani Małgosi, która wystąpiła w olśniewającej szacie, bardzo dziękujemy za piękne czytanie. Następne spotkanie już niebawem.