Dnia 16.10.2022 roku w Parafii Świętego Michała Archanioła w Kamieniu odbył się kiermasz charytatywny z okazji dnia dobra pt. “Dobra jest więcej”. Za organizację kiermaszu odpowiedzialni byli uczniowie klas VII oraz VIII należący do wolontariatu szkolnego wraz z opiekunami, przy współpracy z uczniami i opiekunami Szkoły Podstawowej im. Konstytucji 3 Maja w Strachosławiu. Podczas kiermaszu uczniowie obydwu szkół wraz z opiekunami sprzedawali ciasta, które ówcześnie zostały przez nich przygotowane. Pieniążki, które zostały zebrane podczas kiermaszu w całości zostały przekazane na akcję charytatywną “CARITAS”.