Dnia 31 października wolontariusze Szkolnego Koła Caritas wraz z opiekunami - Panią Karoliną Smolirą, Panią Darią Karas oraz Panią Moniką Gajewską w ramach tradycji związanej z dniem 1 listopada posprzątali teren wokół szkolnego "Dęba pamięci", który znajduje się obok naszej szkoły. Wolontariusze postawili przy pomniku świeże chryzantemy. Nasi wolontariusze odświeżyli również pomnik poświęcony żołnierzom insurekcji Kościuszkowskiej znajdujący się na cmentarzu w Kamieniu oraz zapalili przy nim znicz. Dodatkowo wolontariusze wraz z opiekunami odwiedzili miejsce spoczynku śp. Księdza Jana Nietrzpieli, przy którym odmówili wspólną modlitwę.