W dniu 14 października wolontariusze Szkolnego Koła Caritas wraz z opiekunami brali udział w Turnieju VOLLEY CUP w Lublinie, w którym zagrały Asseco Resovia Rzeszów, Jastrzębski Węgiel, Luk Bogdanka oraz włoska drużyna Saturnia. Mecz był poświęcony pamięci zmarłego siatkarza Tomasza Wójtowicza. Nasi wolontariusze wspaniale dopingowali drużyny będące uczestnikami meczu. Po zakończonym meczu wolontariusze wraz z opiekunami wybrali się wspólnie na posiłek do McDonald’s. Wyjazd był bardzo udany a nasi wolontariusze byli zadowoleni i chętni do uczestniczenia w kolejnych wyjazdach. Organizatorem wyjazdu była Pani Karolina Smolira a opiekę podczas wyjazdu sprawowały Pani Daria Karas, Pani Monika Gajewska oraz Pani Natalia Drzazga.