kl_kartkaKolejny laureat...

W listopadzie 2020 r. uczniowie naszej szkoły mieli okazję wziąć udział w III edycji Wojewódzkiego Konkursu Świątecznego "Najpiękniejsza bombka choinkowa" organizowanym przez Szkołę Podstawową Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w Lublinie pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Celem konkursu było promowanie aktywności twórczej dzieci, rozwijanie ich kreatywności i umiejętności plastycznych oraz pielęgnowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia.

Zadanie uczestników polegało na przygotowaniu bombki styropianowej dowolnej wielkości i kształtu ozdobionej według własnego uznania.

Miło nam poinformować, że uczeń klasy szóstej - Kacper Lewczuk został laureatem konkursu.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!