Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły – Nikola Imbirowicz zajęła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej. Zaśpiewała piosenkę pt. „Princesses Don’t Cry” wokalistki Aviva. Organizatorem I Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej było Stowarzyszenie Edukator w Łomży oraz Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Czułczycach. Konkurs był skierowany do uczniów szkół podstawowych z powiatu chełmskiego. Celem konkursu było promowanie uzdolnień artystycznych dzieci i młodzieży, rozwijanie ich zdolności wokalnych oraz językowych oraz motywowanie do nauki języków obcych w przyjemny i kreatywny sposób.

Opiekunem była p. D. Malinowska.

WIELKIE BRAWA DLA NASZEJ UCZENNICY!!!