W pierwszych tygodniach grudnia uczniowie klas I –III uczestniczyli w warsztatach artystycznych, podczas których wykonywali różne ozdoby świąteczne, przeznaczone na kiermasz związany ze świętami Bożego Narodzenia. Przepiękne ozdoby wykonane metodami współczesnymi i tradycyjnymi szybko znalazły nabywców, którzy udekorują nimi swoje stoły wigilijne i choinki. Wśród nich znalazły się bombki, stroiki, kartki świąteczne wyróżniające się pomysłowością wykonania, doborem materiałów, kolorystyką i starannością wykonania. Ze względu na sytuację epidemiologiczną, w prace włączyli się również rodzice, którym serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wszelką pomoc.