19 maja uczniowie klasy I i II, uczestniczący w kreatywnych zajęciach artystycznych, zaprezentowali przedstawienie ”Przygoda niegrzecznej żabki”.
Przybyli na występ swoich pociech rodzice i dziadkowie nie szczędzili gorących braw. W interesującej scenerii mali artyści fantastycznie, w ciekawych stylizacjach, odgrywali role bocianów, żabek, pszczółek, zajączka i ptaka.
Dzieci wykazały się doskonałą znajomością tekstów, śpiewem piosenek oraz grą na dzwonkach.
Miejmy nadzieję, że w przyszłości niejednokrotnie będą mogły popisywać się swoimi zdolnościami aktorskimi i wokalnymi.

Merytoryczną opiekę nad całością sprawowały panie – Agata Skibińska i Barbara Demczuk Popielnicka.