7 października 2022 r. uczniowie klasy IV wzięli udział w wyjeździe  do kręgielni i restauracji w Chełmskim Parku Wodnym. Celem wycieczki było zainteresowanie uczniów ciekawą i nietypową dyscypliną sportu, a także integracja zespołu klasowego. Współzawodnictwo na torze wiązało się ze świetną zabawą. Dwie godziny gry bardzo szybko minęły. Kolejną atrakcją były warsztaty kulinarne w restauracji Champion, gdzie dzieci dowiedziały się ciekawych informacji na temat pizzy oraz poprawnego sposobu jej przyrządzania. Po takiej lekcji były gotowe do samodzielnego wykonania pizzy oraz jej degustacji. Wszystkim uczniom bardzo smakowały samodzielnie przygotowane pizze. Na deser dzieci  otrzymały w prezencie pyszne pączki. Uczniowie pełni wrażeń i emocji wrócili do szkoły myśląc już o kolejnym wyjeździe.

Organizatorem wycieczki była wychowawczyni p. Dorota Malinowska
Opiekunami byli p. Anna Stefanek oraz p. Marlena Skowrońska.