W dniu 21 marca 2023 r. dzieci z oddziału przedszkolnego uczestniczyły w niesamowitym wyjeździe do Chełma. Na początku przedszkolaki odwiedziły Chełmską Bibliotekę Publiczną im. Marii Pauliny Orsetti w Chełmie. Wizyta dzieci w bibliotece polegała na przedstawieniu im wszystkich agend biblioteki, a także zabawach z dźwiękami, które są idealnym sposobem na wprowadzenie dziecka do magicznego świata muzyki i literatury. Kolejnym ciekawym miejscem podczas wyjazdu okazał się Chełmski Park Wodny, gdzie dzieci najpierw bawiły się w kręgielni, a na koniec uczestniczyły w warsztatach kulinarnych w Restauracji Champion. Pobyt w kręgielni okazał się fantastycznym sposobem aktywności ruchowej, zabawy i nauki innej niż dotychczas... Natomiast wspólny posiłek w postaci samodzielnie wykonanej pizzy był wyjątkowy. Było super!!!