Trudno rozstać się z kolegami na dwa miesiące, gdyż chwile spędzane z rówieśnikami często pamiętamy całe życie. Okazją do wesołej zabawy było spotkanie integracyjne rodziców i uczniów uczniów klasy II. Słoneczne popołudnie 27 czerwca na pewno będzie znakomitą zapowiedzią wspaniałych wakacji.
Na spotkanie przybyły dzieci z rodzicami i rodzeństwem, aby wspólnie bawić się. Wychowawczyni – p. Barbara Demczuk Popielnicka zaproponowała udział w rozgrywkach sportowych, zabawy z rozwiązywaniem różnych zagadek, wspólne układanie wierszyków o wakacjach, zajęcia plastyczne dla rodziców oraz ognisko. Nikomu nie przeszkadzały wszędobylskie komary.
Na spotkanie przybyła również p. Ula Mazurek, która prowadząc zajęcia nauki języka migowego, bardzo się z dziećmi zaprzyjaźniła. To było cudowne popołudnie spędzone w miłej, przyjaznej atmosferze. Rodzice przypomnieli sobie swoje dziecięce lata i byli bardzo szczęśliwi, patrząc na radość swoich dzieci.
Następne spotkanie – za rok!