Dnia 29 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole zabawę andrzejkową pod hasłem Dzień Postaci z Bajek. Z tej okazji chętni uczniowie przebrali się za swoją ulubioną postać. Najciekawsze stroje zostały nagrodzone. Wśród zwycięzców znaleźli się: Amelia Glina kl. I, Jagoda Klekotiuk kl. II, Zuzanna Smolira kl. III, Wiktoria Szewczuk kl. V, Natan Glina kl. VI oraz Ignacy Skibiński kl. VIII. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Ten wyjątkowy dzień był doskonałą okazją do rozwijania zainteresowań czytelniczych wśród najmłodszych uczniów szkoły. Jego celem było nie tylko przypomnienie postaci z kultowych bajek, ale również zwrócenie uwagi na rolę wychowawczą i edukacyjną dobrych bajek, które uczą rozróżniania dobra od zła oraz prawidłowych postaw, koleżeństwa, chęci niesienia pomocy innym czy współczucia. Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w bajkowym dniu!