Taki tytuł nosiło przedstawienie, które wychowankowie Oddziału Przedszkolnego i uczniowie klasy III pod opieką swoich wychowawczyń – p. Agaty Skibińskiej i p. Barbary Demczuk Popielnickiej zaprezentowali w dniu 6 grudnia.
Była to opowieść zawierająca wyjątkowe przesłanie – warto dzielić się z innymi, bo każdy z nas może zostać świętym Mikołajem i sprawić przyjemność drugiej osobie.
Dzień 6 grudnia dla wszystkich dzieci, szczególnie tych najmłodszych, jest to dzień szczególny i oczekiwany z drżeniem serca. A może Mikołaj będzie pamiętał o wszystkich psotach i zamiast prezentu przyniesie rózgę?
W naszej szkole wszystkie dzieci powitały tego brodatego jegomościa wspólnie wyuczonym wierszem i gromkimi brawami. Za to otrzymały przepiękne prezenty, które ucieszyły obdarowanych. Każdy liczy na to, że za rok ponownie spotkamy się z tym ulubionym przyjacielem z Laponii.