W dniach 8 i 9 grudnia wolontariusze Szkolnego Koła Caritas wraz z opiekunami włączyli się w XXIII zbiórkę żywności pod hasłem "Tak. Pomagam!". Podczas tych dwóch dni nasi wolontariusze zachęcali społeczność do włączenia się w akcję podczas której zbierali produkty długoterminowe, które zostaną przeznaczone dla potrzebujących rodzin i uczniów z naszej szkoły. Dnia 8 grudnia wolontariusze zbierali potrzebne produkty w sklepie spożywczo-przemysłowym Tęcza w Chełmie, natomiast 9 grudnia w sklepie Lewiatan w Kamieniu. Opiekunowie Szkolnego Koła Caritas składają serdeczne podziękowania wolontariuszom, rodzicom, właścicielom sklepów oraz całej społeczności za współpracę i chęć niesienia dobra potrzebującym!
Akcja trwa do 18 grudnia! Produkty z długim terminem ważności są zbierane w sklepach wymienionych powyżej. Serdecznie zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję. Dobro zawsze wraca.