Z okazji Światowego Dnia Misia Pluszowego w naszej szkole w listopadzie odbył się konkurs plastyczny na portret misia pod hasłem: „Mój przyjaciel Miś Pluszowy” dla uczniów klas I – III oraz dla dzieci w wieku przedszkolnym. W konkursie brało udział 27 uczniów  z kl. I – III oraz 25 przedszkolaków. Konkurs plastyczny był organizowany przez p. Annę Stefanek i p. Beatę Altmajer. Jury w składzie: p. B. Altmajer, p. D. Karas, p. D. Malinowska, p. A. Stefanek oraz uczniowie kl. IV wybrali najładniejsze prace w dwóch kategoriach wiekowych:

W kategorii kl. I – III:

I miejsce – Lena Kasperek kl. III

II miejsce ex aequo – Amelia Guz- Wróblewska kl. II, Miłosz Kraczkowski kl. I

III miejsce ex aequo – Jagoda Klekotiuk kl. II, Krzysztof Kołtun kl. III

Wyróżnienia: Antoni Malinowski kl. II, Nina Kozaczuk kl. III, Daria Kozyrska kl. I, Bartosz Baryłowski kl. I, Kacper Czarnecki kl. III

W kategorii grup przedszkolnych:

I miejsce ex aequo – Michał Szpindowski, Gracjan Stocki

II miejsce – Jagoda Kęcik

III miejsce ex aequo  – Maja Smolira, Antonina Baryłowska

Wyróżnienia: Julia Czeryna, Julita Szpak, Jakub Mączka

Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.
Wszystkim dzieciom, laureatom i biorącym udział w konkursie serdecznie dziękujemy za udział i gratulujemy sukcesów!