Konkurs Plastyczny pod hasłem: „Kartka Świąteczna – Przyrodą Malowana”, organizowany przez Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych ponownie cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkole. Wzorem lat ubiegłych i tym razem na konkurs plastyczny wpłynęło bardzo dużo prac, bo aż 542. Prace konkursowe oceniano w trzech kategoriach:
Kategoria I – uczniowie klas 0 – 3 szkół podstawowych,
Kategoria II – uczniowie klas 4 – 8 szkół podstawowych
Kategoria III – młodzież ze szkół ponadpodstawowych i dorośli.
Komisja Konkursowa wybrała 10 najładniejszych kartek w każdej kategorii wiekowej. Prace oceniano pod względem oryginalności pomysłu, sposobu wykonania, samodzielności oraz obecności elementów przyrodniczych i krajobrazowych charakterystycznych dla regionu konkursu
W kategorii I – uczniowie klas 0 -3 szkół podstawowych, wyróżnienie otrzymał Antoni Malinowski – uczeń kl. 2.