Z dnia 22 na 23 marca dwudziestu wolontariuszy Szkolnego Koła Caritas wraz z opiekunami P. Karoliną Smolirą, P. Natalią Drzazgą oraz P. Darią Karas uczestniczyli w wydarzeniu „Nocowanie w Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu”. Była to forma nagrody za aktywny udział dzieci w akcji „Wkręć się”. Podczas wydarzenia nasi wolontariusze mogli zintegrować swój zespół podczas wspólnych gier i zabaw. Dodatkowo w tym dniu dzieci świetnie się bawiły przy karaoke, wykonały przepiękne mydełka glicerynowe, obejrzały film animowany „Sing 2” oraz zjadły wspólną kolację. Zabawa była cudowna! Początek dnia wolontariusze spędzili przy wspólnym śniadaniu. Wszyscy pożegnaliśmy się w super humorach! To wydarzenie na pewno zapamiętamy na długo.