9 kwietnia 2024r do naszej szkoły dotarła bardzo radosna wiadomość. Tego dnia Kuratorium Oświaty w Lublinie ogłosiło listę laureatów konkursów przedmiotowych. Z wielką dumą informujemy, że Zofia Ciach – uczennica klasy VIII, został laureatką WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
To ogromne osiągnięcie naszej uczennicy w tym prestiżowym konkursie. Zosia pokonała wszystkie wcześniejsze etapy docierając do finału wojewódzkiego.
Serdecznie gratulujemy ogromnego sukcesu naszej utalentowanej uczennicy, życzymy dostania się do wymarzonej szkoły średniej oraz dalszych sukcesów w nauce języków obcych!. Zgodnie z Regulaminem konkursu przedmiotowego organizowanego przez Kuratora Oświaty, laureaci konkursu są zwolnieni ze zdawania egzaminu z przedmiotu, którego konkurs dotyczył, otrzymują również pierwszeństwo w procesie rekrutacji do szkół średnich.
Nauczyciel języka angielskiego p. Dorota Malinowska