1 października 2021 roku w naszej szkole odbył się pokaz doświadczeń z fizyki pt. „Poczuj chemię do fizyki”. Tematyka doświadczeń obejmowała treści z przyrody, fizyki i chemii. Podczas pokazów uczniowie mogli obejrzeć eksperymenty związane z naukami przyrodniczymi i dowiedzieć się na czym polegają zabawy z helem, ciekłym azotem, w jaki sposób można zbudować prosty poduszkowiec oraz wiele innych ciekawych zjawisk oraz eksperymentów. Spotkanie ze względu na pandemię COVID-19 było przeprowadzone zgodnie z reżimem sanitarnym. Uczniowie wykazali się bardzo dużym zainteresowaniem eksperymentami przyrodniczymi oraz brali aktywny udział w pokazach. Spotkanie zorganizowała pani Agnieszka Baran-Reducha nauczyciel chemii i fizyki.