W piątek 26 listopada wychowankowie Oddziału Przedszkolnego przenieśli się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Przedszkolaki chciały zajrzeć w przyszłość i sprawdzić co je czeka. Przygotowana dekoracja i rekwizyty odbijały się w świetle urokliwych lampionów, które wprowadziły dzieci w tajemniczy nastrój przepowiedni. Zaproszeniem do andrzejkowej zabawystało się magiczne zaklęcie: „Hokus- pokus, czary mary, niech się spełnią wszystkie czary”. Czarodziejka z Czarnej Góry, przygotowała dla dzieci magiczne wyliczanki i wróżby. Dzieci poznały znaczenie różnych kwiatów oraz za pomocą przygotowanych obrazków sprawdzały kim zostaną w przyszłości i jakimi cechami się wyróżniają. Dużą radość dzieciom sprawiła również „Wróżba ze szkatułką” oraz zabawy sprawnościowe: „Szybki biegacz” i „Koło fortuny”. Całą uroczystość uświetniły pląsy i tańce przy muzyce oraz słodki poczęstunek.