Pragnąc dać wyraz swoich podziękowań i wsparcia dla żołnierzy wojsk operacyjnych Sił Zbrojnych RP, żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej, funkcjonariuszy Straży Granicznej oraz Policji pełniących służbę w zagrożonych miejscach polskiej granicy uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem wychowawców klas młodszych oraz nauczyciela historii aktywnie włączyli się do akcji ,,Kartka Dla Obrońców Granic".
Kartki, laurki i rysunki od dzieci to dziś szczególnie cenne podziękowania za ich trud i zaangażowanie na rzecz bezpieczeństwa naszej Ojczyzny.
Pamiętajmy, że każda taka inicjatywa, czy dobre słowo motywują do jeszcze większego wysiłku i działania.