24 marca 2023r w siedzibie Państwowej Straży Pożarnej w Chełmie odbyły się eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. W tych eliminacjach brała udział uczennica kl. IV Weronika Dyczko, która w naszej gminie podczas eliminacji gminnych zdobyła największą ilość punktów w kategorii wiekowej kl. I - IV. Po napisaniu testu wiedzy pożarniczej wszyscy uczestnicy konkursu w oczekiwaniu na wyniki mieli okazję zwiedzić budynek, zapoznać się z pracą strażaka oraz bliżej obejrzeć pojazdy i sprzęty Państwowej Straży Pożarnej. W powiatowych eliminacjach 45 edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" nasza uczennica Weronika Dyczko zajęła III miejsce, której serdecznie gratulujemy.