16 czerwca uczniowie klasy VII wraz z wychowawcą i pedagogiem szkolnym uczestniczyli w wycieczce do Chełma. Klasa dobrze bawiła się, grając w kręgle. Najcelniejsze rzuty zaprezentował gospodarz klasy Ignacy Skibiński. Uczniowie wzięli także udział w warsztatach kulinarnych, w czasie których poznali przepis wyrobu pizzy i każdy skomponował swój własny placek z wybranymi dodatkami. Było ciekawie i pysznie. Organizatorem wyjazdu była wychowawczyni klasy VII p. Agnieszka Stachowicz.
Uczestnicy wycieczki bardzo dziękują Panu Dariuszowi Stockiemu- Wójtowi Gminy Kamień za bezpłatne udostępnienie transportu na ten wyjazd.