Gminny konkurs plastyczny pod hasłem: „ Uzależnienia – nie bądź obojętny” W listopadzie nasza szkoła zorganizowała Gminny konkurs plastyczny pod hasłem:„Uzależnienia – nie bądź obojętny”. Celem konkursu było uświadomienie zagrożeń związanych z uzależnieniami, podniesienie świadomości dzieci i młodzieży na temat konieczności przeciwdziałania uzależnieniom oraz promocja zdrowego stylu życia, trzeźwości i abstynencji przez upowszechnianie wzorców i postaw prozdrowotnych. Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie pracy plastycznej w formie plakatu profilaktycznego związanego z przeciwdziałaniem uzależnieniom ze szczególnym zwróceniem uwagi na negatywne konsekwencje. Prace konkursowe oceniane były w trzech kategoriach wiekowych przez jury w składzie: p. Anna Stefanek, p. Karolina Smolira, p. Beata Altmajer, p. Urszula Wnuk i p. Maria Chmielewska.
Zwycięzcami konkursu zostali:
W kategorii klas I – III:
I miejsce – Antoni Malinowski, klasa II SP w Kamieniu
II miejsce – Fabian Wielgus, klasa II SP w Czerniejowie
III miejsce – Krzysztof Kołtun, klasa III SP w Kamieniu
Wyróżnienie – Ksawery Charczuk, klasa III SP w Czerniejowie
W kategorii klas IV – VI:
I miejsce – Zuzanna Kryszczyszyn, klasa VI SP w Czerniejowie
II miejsce – Izabela Wielgus, klasa VI SP w Strachosławiu
III miejsce ex aequo – Natalia Kołtun, klasa V SP w Kamieniu;
Szymon Kowalski, klasa IV SP w Strachosławiu
Wyróżnienie – Katarzyna Wawrzycka, klasa V SP w Kamieniu
W kategorii klas VII – VIII:
I miejsce – Nikola Michalska, klasa VIII SP w Czerniejowie
II miejsce – Julia Strelczuk, klasa VII SP w Kamieniu
III miejsce – Bartosz Kołosiński, klasa VII SP w Kamieniu;
Wyróżnienie – Zosia Bartosiak, klasa VII SP w Strachosławiu

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom serdecznie gratulujemy!