15 czerwca uczniowie klasy II wzięli udział w grze bibliotecznej, na którą zostali zaproszeni do Biblioteki Pedagogicznej w Chełmie Zajęcia zorganizowała p. Urszula Mazurek, która w bieżącym roku szkolnym prowadziła z uczniami innowację pedagogiczną „Migaj, zrozum, pomagaj”.Dzieci, z zastosowaniem różnych metod, uczyły się języka migowego.Swoje umiejętności uczniowie mogli sprawdzić podczas gry bibliotecznej, która polegała na rozwiązywaniu poszczególnych zagadek, rebusów, plątaninek,zakończonej zdobyciem słodkiej nagrody.
To było jednocześnie pożegnanie z panią Ulą zakończone wspaniałą przygodą, połączoną z cudowną zabawą.
Pani Ulu, dziękujemy za wszystkie zajęcia i czas, jaki nam Pani poświęciła.